Muzeji, parki un citas vietas rudenī

Esiet sveicināti jau trešo reizi mūsu blogā! Tiekamies laikā, kad esam pavadījuši 18. novembra svētkus un tagad esam Ziemassvētku gaidās. Jau nākamnedēļ iedzedzināsim svecīti par pirmo adventi, bet tikmēr vēl gribas nedaud iepauzēt ar Ziemassvētku gaidīšanu. Lai gan veikali tā nedomā. Ikea un citi veikali jau ir pilnā spārā svētku noskaņās un aicināt aicina iegādāties rotājumus un dāvanas svētkiem. Mēs nekur nesteidzamies un vēlamies sagaidīt baudāmus svētkus. Tāpēc sniegsim jums idejas, kā pavadīt laiku rudens un ziemas periodā Rīgā – muzeji, parki un citas vietas.

Muzeji un citas vietas Rīgas apskatei

Ne jau tikai tūristiem un iebraucējiem no citām pilsētām interesē Rīgas apskate. Patiesībā tā tāpat kā Latvijas nekad nebūs pilnībā apskatīta un iepazīta. Pārsvarā jau cilvēki zina savu dzīvesvietas rajonu un rajonu ap darbu. Bet pārējos īpaši neizturas un citreiz pat vairāku gadu laikā uz citu Rīgas galu nemaz neaizbrauc. Tāda situācija ir pavisam normāla. Tomēr mēs to gribam labot ar saviem ieteikumiem.

Muzeji

Rīgā ir daudz skaisti, interesanti un arī mūsdienīgi muzeji. Lietainā dienā paķeriet kādu līdznācēju un dodaties pa muzejiem. Mākslas muzejs, Medicīnas muzejs, Kara un Vēstures muzejs… Sarakstu varētu turpināt vēl un vēl. Nevar arī nepieminēt ilūzijas muzeju. Tur būs interesanti gan bērniem, gan tikpat interesanti arī pieaugušajiem. Tiešām iesakām izbrīvēt laiku un aiziet.

Parki

Parki pilsētā ir daudz. Iesakām aiziet uz parkiem, kur nekad neesat bijuši. Uz tiem, kas atrodas pavisam citā rajonā un citā Daugavas krastā. Būsiet mums pateicīgi un tiešām pārsteigti. To gan nevar nosaukt par parku, bet noteikti vērts doties arī uz Ķīpsalu. Gājiens gar Daugavu ar skatu uz Vecrīgu ir tiešām romantisks. Tā kā laukā vēss, iesakām līdzi paņemt termosu un kādas garšīgas uzkodas, lai pastaiga ir vēl patīkamāka.

Kino

Lai cik banāli neizklausītos, tomēr mēs iesakām doties uz kino. Bet ne uz tiem jaunajiem un skaistajiem, bet gan vecajiem kinoteātriem. Ak, kas par šarmu tur valda. Pavisam cita noskaņa un filmas skatīšanās atmosfēra.

Lai jauka Rīgas iepazīšana arī aukstajā periodā!

Tomēr tas nav viss, ko vēlējāmies pateikt. Ja ir interese, vari ieskatīties rakstā par to, kas ir vērtīgāks – pieredze vai iegūtā izglītība. Arī tu noteikti esi saskāries ar šo jautājumu, meklējot darbu.

Categories: Gids