Ir atnācis pavasaris! Būtībā līdzīgi kā citi, cilvēkiem vēlreiz atgādinot par to, cik ātri skrien laiks. Tomēr šis pavasaris ir daudz savādāks. Jo mūsu vidū joprojām ir pandēmija, kas dzīves brīvību pamatīgi ierobežo. Vieni šajā pavasarī vēlējās doties slēpot, citi laiski sauļoties pludmalē kādā dienvidu kūrortā. Protams, ir daudzi, kas to īstenoja. Tomēr vairums paliek mājās un cenšas atrast interesantus veidus, kā pavadīt brīvo laiku un atslēgties no darba dunas. Tāpēc turpinājumā pavasara aktivitātes Rīgā, kas sniegs prieku un aicinās aktīvi izkustēties.

Pavasara aktivitātes

Pavasara aktivitātes

Rīga patiešām ir bagāta ar aktīvās atpūtas iespējām. Jā, tā ir lielpilsēta, tomēr arī te pieejamas dažādi interesanti veidi, kā pavadīt brīvo laiku. Sākot jau no ierastām pastaigām, kas daudziem nemaz nav tik ierastas un beidzot ar supošanu Rīgas kanāliem. Esam pārliecināti, ka daudzi nemaz nezina, kas supi tādi ir un, ka ar tiem var doties arī Rīgas ūdeņos.

Jā, Rīga ir lielpilsēta, tomēr ar kājām tā ir samērā ātri izstaigājama. Turklāt tajā atradīsiet tik daudz jaunas vietas, neatklātus un skaistus iekšpagalmus, interesantas ēkas, parkus un daudz ko citu. Līdz ar to iesakām sākumā izstaigāt savu tuvējo piemājas rajonu un tad doties pamazām arvien tālāk.

Ja ar kājām var ātri izstaigāt pilsētu, nu vismaz savu rajonu, tad ar velo tas izdosies varen ātri. Turklāt vērts izmantot velo celiņus, velo joslas un parkus. Gājēju ietves diemžēl nav tās piemērotākās braukšanai. Īpaši laikā, kad uz ielām parādās arvien vairāk cilvēku, kuri neapdomīgi pārvietojas pa ietvi.

Vēl interesants pārvietošanās veids Rīgā, ko izmanto vien retais, ir sup dēļi un laivas. Varat doties piedzīvojumos pa Daugavu, kanālu un arī līdz pat Ķīšezeram. Rīgā ir vairākas vietas, kur iespējams iznomāt gan laivas, gan sup dēļus. Saņemsiet gan padomus, gan maršruta ieteikumus. Tā būs pilsētas iepazīšana no cita skatu punkta un lielisks piedzīvojums. Mēs garantējam!

Categories: Gids