Šis rudens Rīgā sācies nedaudz savādāk kā parasti, tomēr daudz pozitīvāk kā aizvadītais pavasaris. Bērni nu var iet uz skolu, nav jāsēž mājās un jāmēģina saprast, kā apgūt vielu. Protams, ierobežojumi vēl joprojām ir spēkā un katram jāizturas ar atbildību pret sevi un līdzcilvēkiem. Rudens sācies arī ar jaunu Rīgas domi. Kādus labus vai ne tik labu rezultātus tā nesīs Rīgas iedzīvotājiem, mēs redzēsim vēlāk. Bet tagad jau varam spriedelēt par vēlešanu iznākumiem un jaunā Rīgas mēra atbilstību. Tomēr ne par to ir stāsts. Turpinājumā rudens notikumi Rīgā, kas iekrāsos tavas rudens brīvdienas un arī darba dienu vakarus.

Rudens notikumi Rīgā

Sākoties rudenim, daudzi ieslīgst drūmās pārdomās un sāk sapņot par nākamo vasaru vai remdējas atmiņās par šo. Tomēr tā nevajadzētu būt, jo dzīvojam taču šeit un tagad. Tāpēc mēs turpinājumā pastāstīsim divus lieliskus notikumus pilsētā, kuriem vērts pievērst uzmanību.

Rīgas velo maratons

Rīgas velo maratonam kā ierasts vajadzēja norisināties pašā jūnijā sākumā, tomēr vīruss ieviesa korekcijas. Pateicoties stabilajai situācijai Latvijā, maratons nebija jāatceļ pa visam un tas norisināsies 20. septembrī Rīgas ielās un uz tiltiem. Tie ir fantastiski velo svētki, kas pulcē rīdziniekus un arī pilsētas viesus. Ja Vienības velo brauciens ir visas valsts svētki, tad šie ir svētki Rīgai.

Tā ir fantastiska sajūta traukties ar savu mīļo velosipēdu pa Rīgas ielām. Būt vienotiem un sacensties – galvenokārt jau ar sevi. Vēl ir iespēja pieteikties, tā kā nepalaid garām!

Rīgas restorānu nedēļa

Ja neesi starp tiem, kam patiktu aktīva atpūta, tad paēst patīk pilnīgi visiem. Turklāt, ja runa ir par gardēžu pusdienām vai vakariņām, tad jo īpaši. Kā ierasts Rīgas labākajos restorānos norisināsies Rīgas rudens restorānu nedēļa. Tajā par īpašu cenu ir iespēja nobaudīt lieliskus ēdienus ar piemeklētiem dzērieniem. Restorānu nedēļa ir īpaši aktīvi apmeklēta, līdz ar to aicinām laicīgi rezervēt galdiņus.

Vēlam jums aktīvu, dzīvespriecīgu un garšām bagātu rudeni! Lai atrodas atrast laiku atpūtai! Uz tikšanos jau drīzumā, kad atkal stāstīsim par interesantām aktivitātēm mūsu pilsētā Rīgā. Sekojiet līdzi!

Categories: Gids