Visiem labi zināms fakts, ka kustībā ir dzīvība. Ir jākustās, kaut vai vienkārši jāstaigā, bet galvenais kustēties. Vasarā tas ir īpaši viegli izdarāms un pat prasās. Šķiet, ka vasarā pat īpaša piepūle un motivācija nav vajadzīga, lai pieceltu sevi no krēsla. Sports Rīgā – kādas ir iespējas un kur doties sportot. Mūsuprāt, galvenais ir ļaut vaļu iztēlei un tad jau viss izdosies. Pilsēta ir pilna parkiem, veloceliņiem un galu galā arī jūra nav tālu.

Sports Rīgā

Sports Rīgā

Sportot Rīgā pēc uzskatiem ir samērā vienkārši. Lai gan pilsēta šķiet liela, tā tomēr nav nekāda pasaules metropole, kur automašīnas traucas nepārtraukti un slejas vienas vienīgas augstceltnes. Te ir papilnam parku, mazāk apdzīvotu vietu, pat ezeri un arī daudz veloceliņi.

Parki

Parki šķiet ir pirmā vieta, kas ienāk prātā, ja domājam par aktīvu atpūtu. Tur varam gan laiski atpūsties un sežot uz soliņa lasīt kādu labu grāmatu, gan doties pastaigās. Un arī, protams, aktīvi sportot. Pilsētā tiek piedāvātas dažās treniņus iespējas parkos. Varat arī paši ļaut vaļu iztēlei un noorganizēt treniņu paši sev. Vai arī paņemiet savas skrituļslidas vai izīrējiet un dodieties uz parku skrituļot. Te gan jāizvēlas mierīgāks parks vai vismaz to darīt darba dienās, kad ir mazāk cilvēku. Mežaparks darba dienu vakaros vai brīvdienās ir ļoti piepildīts. Protams, var izvēlēties arī mazāk populārus asfaltētos celiņus. Tomēr jārēķinās, ka brīvdienās parki ir pilni bērniem, ģimenēm un citiem atpūtniekiem.

Sports Rīgā

Veloceliņi

Atliek vien uzsēsties uz velosipēda un tad gribēsies kaut vai katru dienu brauktāties ar velosipēdu. It īpaši, ja vasara lutina ar labiem laikapstākļiem. Pat, ja šķiet, ka velo infrastruktūru Rīgā varētu uzlabot vēl un vēl, tad rīdziniekiem tāpat ir, kur izpausties. Ja dzīvojiet Pārdaugavā, tad gana ērti pa veloceliņu varat nokļūt Jūrmalā. Dzīvojot Rīgas labajā krasā, varat doties uz Vecāķu pludmali un Mangaļsalas molu. Iesakām citreiz izvēlēties arī garāku maršrutu, kas ved pa paskaina priežu meža taciņām līdz Carnikavai. Tas var izvērsties par īstu piedzīvojumu. Mežs un jūra ir bezgala skaisti arī tepat Latvijā. Domājam, ka šajā pandēmijas laikā īpaši par to pārliecinamies. Turklāt daba ir tik tuvu galvaspilsētai. Kur nu vēl jūra. Reti kurai pilsētai pasaulē ir tādas privilēģijas – svaigs gaiss un jūra.

Categories: Gids