Ar lielu nepacietību gaidām vasaru, kas nāk lieliem un skaistiem soļiem. Tomēr tā šogad būs pavisam savādāka. Maģiskais skaitlis 2020 ir atnesis pavisam jocīgu un vēl nepeiredzētu gadu. Par spīti šī gada lielajiem trakumiem, cilvēki tomēr atrod par ko priecāties. Un spēj pat bēdīgās lietās atrast kaut ko pozitīvu un arī radošu. Esam redzējuši tik daudz atraktīvu video un foto ar to, kā cilvēki izklaidējas, kā trenejās un kā strādā no mājām. Bet vasara tikmēr tuvojas straujiem soļiem. Tāpēc turpinājumā vasaras aktivitātes Rīgā šajā jocīgajā 2020. gadā.

Vasara Rīgā

Vasaras aktivitātes

Vieniem Rīga liekas maza, citiem liela. Atkarībā jau, protams, ar ko salīdzina. Mums jau šķiet, ka īpaši salīdzināt nevajag. Vienkārši mīlēt to tādu, kāda tā ir. Un ik pa laikam nodoties Rīgas jaunatklāšanas stāstiem. Citreiz pat nevaram iedomāties, cik daudz jaunu neatklātu vietu ir mūsu galvaspilsētā.

Parki

Mēs metam izaicinājumu katru nedēļu Rīgā doties apmeklēt kādu citu parku Rīgā. To iespējams ir vairāk kā tu domā. Dodies ar velosipēdu vai kājām, pa ceļam paķer iemīļoto kafiju un aiziet! Sākumā apceļo tuvākos parkus un tad doties arvien tālāk. Pie reizes tā būs arī tāda laba aktivitāte, lai izkustētos pēc darba vai skolas.

Starp citu, parkos atsākās arī brīvdabas treniņi. Tā kā iesakām pameklēt informāciju un iekustēties, lai vasarā uzturētu sevi labā formā. Tavs ķermenis būs pateicīgs!

Brīvdabas pasākumi

Citas vasaras jau bijām iecienījuši dažādus brīvdienas koncertus un ballītes. Kā būs šajā vasarā, tad jau redzēsim. Skaidrs gan tas, ka tuvākajā laikā ierastajā režīmā tie nevarēs atgriezties. Tieši tāpēc cilvēki īsteno fantastiskas idejas un pielāgojas, nevis čīkst. Kā labs piemērs ir brīvdabas kino, ko cilvēki vēro no savas automašīnas. Skaņa tiek padota radio konkrētā frekvencē. Tomēr tas nav viss! Viss attīstās un Spilves lidostā notiek brīvdabas koncerti pēc tāda paša formāta kā kino – cilvēki skatās un klausās no automašīnām.

Mūsuprāt, lieliska un interesanta alternatīva. Lai izdodas un ceram uz skaistu, pozitīvu un saulainu vasaru!

Categories: Gids